باطل‌السحر همه‌ی معاندت‌ها، مخالفت‌ها و انتقادها

حالا من بیانیه‌ی معاندان، مخالفان و منتقدان را که در تهیه‌ی آن ائتلاف کرده‌اند قرائت می‌کنم: » ما معاندان، مخالفان و منتقدان هیئت حاکمه‌ی بالفعل جمهوری اسلامی ایران با ابراز پشیمانی از همه‌ی توطئه‌ها، اتهامات، دروغ‌ پراکنی‌ها و صدها و هزارها بدخواهی‌ها و بدنویسی‌های خویش که متأثر از خوی شیطانی و نوکری اجنبی و بدفهمی‌های تا امروزمان بوده است ازحاکمان، استغفار طلبیده و خواستار عفو و رأفت اسلامی از سوی نایب بر حق امام عصر ارواحنا فدا هستیم. ما حاضر هستیم در هر زمان و مکان که هیئت حاکمه‌ی بالفعل جمهوری اسلامی ایران تعیین بکند حاضر شده واین توبه نامه را با خون خود ممهور نماییم. در مقابل تنها خواستمان ازشما برادران ایمانی این است که هر کدام به تنهایی یک قدم جلو آمده ونسبت به کشته شدن شادروان شهید «ستوان پزشک وظیفه رامین پوراندرجانی» پزشک بازداشتگاه کهریزک موضع‌گیری و اقدام نمایید. ما ائتلاف‌کنندگان پشیمان از این جهت چنین خواسته‌ای را باطل‌السحر همه‌ی معاندت‌ها، مخالفت‌ها وانتقادهای خود پذیرفته‌ایم که این سرباز وظیفه‌ی ۲۶ ساله هیچ‌کدام از مخلوط کننده‌های حق و باطل و درست و نادرست را با خود حمل نمی‌کرده است: او سیاسی نبود. او زن نبود. او موسیقی تحصیل نمی‌کرد. او فلسفه و جامعه‌شناسی و انواع حقوق نخوانده بود. او دانشجو نبود. او فراری نبود. او پناهندگی از کشورهای بیگانه نخواسته بود. او سابقه‌دار نبود. او معتاد نبود. او با هیچ رسانه‌ی داخلی و خارجی مصاحبه نکرده بود. او فامیل هاشمی رفسنجانی نبود. او مخالف حسین شریعتمداری نبود. او سرمایه‌دار نبود. او در هیچ تظاهراتی شرکت نکرده بود. او نویسنده نبود. او روزنامه‌نگارنبود. او وبلاگ‌نویس نبود. او جدایی‌خواه نبود. و… او معصوم بود و آمده بود خدمت سربازیش را انجام بدهد. او حتی هیچ‌گونه تحصیل شنگول نکرده بود. چرا که پزشکی جزو رشته‌های عبوس است بعد از انرژی هسته‌ای و…«


با توجه به فیلتر بودن بامدادی در ایران، لطفا مطالب آن‌را از طریق اشتراک در خوراک آن یا مراجعه به وبلاگ «آینه‌ی بامدادی» پی‌گیری کنید. استفاده از مطالب و عکس‌های منتشر شده در وبلاگ‌ها و فوتوبلاگ‌های من به شرط «نقل قول دقیق»، «ذکر ماخذ» و «ارجاع لینک به اصل پست» بلا مانع است. 

 

نویسنده: bamdadi

A little man with big dreams.

2 دیدگاه برای «باطل‌السحر همه‌ی معاندت‌ها، مخالفت‌ها و انتقادها»

 1. ایرانیان بیسواد و جاهل اند و نمی خواهند که این حقیقت را بپذیرند. بنابراین باید مرتب به آنها گفته شود که چقدر بیسوادند تا اینظور خود را ارزان به دشمن نفروشند.

  http://haghighatnews19.wordpress.com/2010/05/15/%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D8%BA%D9%85-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81%D8%AA-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%B3%D8%A7%D8%B1-%D8%AB%D8%B1/

  لایک

 2. http://www.tabnak.ir/fa/news/131733/%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D9%88-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D9%87%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

  متاسفانه سایت بامدادی درگیر مسائل پوچ و بی اهمیت شده است . لازم است که در این موقع حساس تمام وبلاگ ها در دفاع از ایران و منافع ایران قدم بر دارند. جبهه ای متحدو محکم برای افشای
  مقاصد ننگین دشمنان و مزدوران خارج نشین ضروری است. مثلا» رل کثیف روسیه و بازی های ترکیه که همگی برای دزدیدن قدرت منطقه علیه ایران صورت می گیرد را باید روزانه افشا کرد.

  سرويس بين الملل ـ در حالي كه نشست ناتو در «ليسبون» پرتقال در حال برگزاری است، دو موضوع اساسي كه براي امنيت ملي ايران مهم و حياتي است، یعنی موضوع استقرار سپر موشكي در دو كشور تركيه و روسيه از اساسی ترین موضوعات مطروحه در این نشست عنوان شده است.

  به گزارش «تابناك» و به نقل از روزنامه انگليسي «ايندپندنت»، روسيه موافقت تلويحي خود را با پيوستن به طرح سپر موشكي اعلام كرده است، اتفاقي كه در دوران رياست جمهوري «جرج بوش» يكي از حوزه هاي اختلاف دو كشور بود. در جلسه شب گذشته «مدودیف» و همكارانش مشتاقانه به پيوستن به سپر دفاع موشكي ابراز تمايل كرده اند و احتمالا تنها مخالفان اين اقدام جمهوريخواهان آمريكايي خواهند بود كه معتقدند موضوعات لاينحل بسياري در زمينه نظامي بين آمريكا و روسيه باقي مانده است كه پيش ار پيوستن تركيه به اين طرح بايد حل شوند.

  بر اساس اين گزارش، كشورهاي عضو ناتو از روسيه خواسته اند كه در جنگ افغانستان اين كشورها را ياري كند، بالگرد به افغانستان اعزام كند و اجازه دهد تا محموله هاي ناتو از طريق خاك روسيه به افغانستان برود تا ديگر ناتو مجبور نباشد كه از طريق پاكستان محموله هاي ارسالي به خود را در معرض حملات طالبان قرار دهد.

  بر اين اساس به نظر مي رسد كه در صورت قبول چنين پيشنهادي از سوي روسيه و همچنين موافقت اين كشور با استقرار سپر موشكي در اين كشور تحولات جديدي در منطقه رقم خواهد خورد و شرايط به شكلي رقم خواهد خورد كه يادآور دوران جنگ دوم جهاني است، زماني كه متفقين دست در دست روسيه به مبارزه با آلمان نازي برخواستند و اتفاقا نقطه ثقل برنامه آن روز متفقين نيز، همين منطقه بود، با اين تفاوت كه آلمان نازي ديگر وجود ندارد و بنيادگرايي اسلامي به دشمن مشترك متفقين و روسيه تبديل شده است. بنيادگراياني كه به دست متفقين و براي مبارزه با روسيه در افغانستان و پاکستان ايجاد شدند. همه اين تحولات در همسايگي ايران و در حوزه امنيتي ايران در حال وقوع است.

  اين گزارش مي افزايد: موضوع مهم ديگر در اين زمينه، استقرار سپر موشكي در خاك تركيه است. موضوع این است که مقامات تركيه به كرات گفته اند نبايد استقرار اين موشك ها براي مقابله با تهديد ايران، اعلام شود. موضعي كه اگر چه در نگاه نخست به نفع ايران است، اما اگر درخواست تركيه در اين حد بماند، تنها در ظاهر به نفع ايران خواهد بود. مهم ترين موضوعي كه براي ايران در اين ماجرا مهم است اين است كه در صورت استقرار اين موشك ها در خاك تركيه، كنترل و دستور استفاده از آن در اختيار چه كسي خواهد بود؟

  اين موضوعي است كه مستقيما با امنيت ملي ايران مرتبط است. در واقع در روزهاي آينده مشخص خواهد شد كه مقاومت تركيه در مقابل استقرار اين موشك ها جنبه نمايشي داشته است يا خير، چرا كه اگر تركيه كنترل و دستور استفاده از اين سامانه را در اختيار فرماندهي ناتو بگذارد، در واقع مقاومتش تنها نمايشي بيش نبوده است و اگر بتواند تغييري در نحوه كنترل و استفاده از اين سامانه بدهد و رهبران اين كشور بتوانند خود در نحوه استفاده از اين سامانه حضور فعالانه داشته باشند، آنگاه مي توان به صادق بودن آنان در مقاومتشان توجه كرد.

  لایک

من همه‌ی کامنت‌های وارده را می‌خوانم. اما ‌لطفا توجه داشته باشید که بنا به برخی ملاحظات شخصی از انتشار و پاسخ دادن به کامنت‌‌هایی که (۱) ادبیات تند، گستاخانه یا بی‌ادبانه داشته باشند، یا (۲) در ارتباط مستقیم با موضوع پستی که ذیل آن نوشته شده‌اند نباشند و یا (۳) به وضوح با نشانی ای‌میل جعلی نوشته شده باشند معذور هستم. در صورتی که مطلبی دارید که دوست دارید با من در میان بگذارید، از صفحه‌ی تماس استفاده کنید. با تشکر از توجه شما به بامدادی.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: