تاکتیک‌های هیروشیمایی علیه مسلمانان!

خودتان بخوانید و قضاوت کنید. به قول فرنگی‌ها I am speechless!

در یکی از درس‌های ارائه شده در کالج نیروهای ستاد مشترک وزارت دفاع (Defense Department’s Joint Forces Staff College)، ارتش آمریکا به افسران جوان (فرماند‌ه‌های آینده) خود یاد می‌داده است که برای حفاظت از آمریکا در مقابل تروریسم اسلامی، شاید «جنگی تمام و عیار» علیه جمعیت ۱/۴ میلیارد نفری مسلمان جهان لازم باشد. در میان گزینه‌های مطرح شده در این جنگ، به تاکتیک‌هایی نظیر استفاده از آموخته‌های «هیروشیما» جهت محو کردن ناگهانی شهرها و «هدف قرار دادن غیرنظامیان هر وقت که لازم باشد» اشاره شده است.

بعد از نشت محتوای درسی یاد شده (شامل صدها مقاله، جزوه، اسلاید و فیلم) به حوزه عمومی، عالی‌ترین فرمانده‌هان پنتاگون ضمن محکومیت شدید مطالب فوق، دستور داده‌اند کلیه مطالب آموزشی نظامی مورد بازبینی قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که مطالب ضد اسلامی در آن ‌ها وجود ندارد.

نمونه مطالب موجود در این دروس:

 • اسلام دینی ذاتا خشن، ضد یهود و ضد مسیحیت است.
 • تهدید تروریستی واقعی علیه آمریکا، القاعده نیست، بلکه اعتقاد به اسلام است.
 • چیزی به نام اسلام معتدل وجود ندارد… وقت آن رسیده که آمریکا نیت واقعی خود را مشخص کند. این آیین بیش از این تحمل نخواهد شد… اسلام باید تغییر کند یا ما شرایط برای خود-نابودی آن را فراهم خواهیم کرد.
 • قوانین بین‌المللی حامی حقوق شهروندان دیگر موضوعیت ندارند و می‌توان از درس‌های تاریخی در درسدن، توکیو، هیروشیما و ناگازاکی علیه شهرهای مذهبی اسلامی (مانند مکه یا مدینه) استفاده کرد.

شاید فکر کنید خوب این یه مورد بوده…  اما متاسفانه اشتباه حدس زدید!


با توجه به فیلتر بودن بامدادی در ایران، لطفا مطالب آن‌را از طریق اشتراک در خوراک آن پی‌گیری کنید. استفاده از مطالب و عکس‌های منتشر شده در وبلاگ‌ها و فوتوبلاگ‌های من به شرط «نقل قول دقیق»، «ذکر ماخذ» و «ارجاع لینک به اصل پست» بلا مانع است.

نویسنده: bamdadi

A little man with big dreams.

8 دیدگاه برای «تاکتیک‌های هیروشیمایی علیه مسلمانان!»

 1. و چرا فکر می کنید ارتش آمریکا برداشت اشتباهی از اسلام دارد؟ به عنوان یک مسلمان زاده کاملا موافقم با چیزایی که آموزش میدادن.

  لایک

  1. چطور می تونید صادقانه با چنین تفسیر نژادپرستانه و خطرناکی که رادیکال ترین تفسیرهای فاشیستی زمان آلمان هیتلری را هم روسفید کرده است موافق باشید؟!

   لایک

   1. این بخشش عین حقیقت هست:
    اسلام دینی ذاتا خشن، ضد یهود و ضد مسیحیت است.
    تهدید تروریستی واقعی علیه آمریکا، القاعده نیست، بلکه اعتقاد به اسلام است.
    چیزی به نام اسلام معتدل وجود ندارد… وقت آن رسیده که آمریکا نیت واقعی خود را مشخص کند. این آیین بیش از این تحمل نخواهد شد… اسلام باید تغییر کند یا ما شرایط برای خود-نابودی آن را فراهم خواهیم کرد.

    این بخشش عملی نیست (گرچه حتما یه عده پیدا میشن که دوست داشته باشن ببینن عملی شدنش رو!)
    قوانین بین‌المللی حامی حقوق شهروندان دیگر موضوعیت ندارند و می‌توان از درس‌های تاریخی در درسدن، توکیو، هیروشیما و ناگازاکی علیه شهرهای مذهبی اسلامی (مانند مکه یا مدینه) استفاده کرد.

    ضمنا شما چطور صادقانه میتونی با کلی مزخرفاته ضد آمریکایی که روی هرچی … رو سفید کرده موافق باشی؟ اینم مثل اون!

    لایک

   2. «اسلام دینی ذاتا خشن، ضد یهود و ضد مسیحیت است.»
    دلایل: چگونگی گسترش اسلام از ایران تا اندلس. کشتار بهودیان بنی غریضه. مجازاتهاس اسلامی. حکومتهای ایران، عربستان سعودی و سوریه.

    «تهدید تروریستی واقعی علیه آمریکا، القاعده نیست، بلکه اعتقاد به اسلام است.»
    هر مسلمان معتقدی (منظورم practical muslim هست) با توجه به آموزه های دینیش یک تروریست بالقوه هست. اینکه عضو القاعده باشه یا نه تفاوتی ایجاد نمی کنه. مگر بسیجی های ایران عضو القاعده هستند؟ مگر نواب صفوی عضو القاعده بود؟

    «چیزی به نام اسلام معتدل وجود ندارد…»
    مسلمانان معتدل وجود دارند ولی واقعیت این هست که اونها فقط نام مسلمان را یدک می کشند اما مسلمان واقعی نیستند. یعنی خیلی از تعالیم دینشون رو نادیده میگیرن مثل جهاد. مثلا خود شما که فکر میکنم خودتون رو مسلمون بدونید ولی فکر نمیکنم حتی نماز بخونید یا روزه بگیرید چه رسد که بخواهید جانتان رو برای اسلام بدید.

    «قوانین بین‌المللی حامی حقوق شهروندان دیگر موضوعیت ندارند و می‌توان از درس‌های تاریخی در درسدن، توکیو، هیروشیما و ناگازاکی علیه شهرهای مذهبی اسلامی (مانند مکه یا مدینه) استفاده کرد.»
    فکر نمی کنم هیچ وقت این اتفاق در عمل بیفته ولی همون طور که میگه این کار ژاپنیها و آلمانیها رو رام کرد در نتیجه روی مسلمونا هم ممکنه جواب بده. ولی در کل اسلام یک ایدئولوژی ضعیف هست که با منطق هیچ سازگاری نداره و فقط با تحمیق و در صورت جواب ندادن اون، با خشونت دوام میاره. در نتیجه با گسترش ارتباطات و رسیدن اطلاعات کافی، هر کسی که درآمدش از راه اسلام تامین نشه دلبستگی به اون نخواهد داشت.

    لایک

 2. کودکانی که به وجود القاعده باور دارند و دروغ های صهیونیست ها و آمریکا مبنی بر وجود القاعده که مهره های خودشان هستند را رونویسی می کنند قابل اعتماد نیستند.
  القاعده وچود خارجی ندارد و در حقیقت خود آمریکاست که مهره هایش را با نقاب «اسلامی» آموزش می دهد و به جان ابلهان می اندازد که همین دروغ را پخش کنند. نام القاعده توسط مامورین سازمان سیا به مهره هایشان داده شد. این موضوع را هر خری می تواند با یک پژوهش آبکی در اینترنت در سایت های معتبر بیابد. سفره اتان را جای دیگری پهن کنید.

  لایک

  1. ببینید داریوش مفاهیمی مثل «القاعده» را دو جور می توان در نظر گرفت:

   رویکرد بیرونی
   رویکرد درونی

   از نظرگاه رویکرد درونی، ما به ماهیت القاعده و این که چیست و کجاست و چگونه تصمیم می گیرد و غیره توجه داریم. در واقع سعی می کنیم بدانیم «نیات القاعده» چیست. طبعا در این دیدگاه اهمیت شایانی دارد که بدانیم رابطه القاعده با سازمان های جاسوسی غرب چگونه است. آیا از آن دستور می گیرد یا برعکس در تضاد با آن است و غیره.

   اما از نظر گاه رویکرد بیرونی، اهمیت چندانی ندارد که القاعده یک ماهیت مستقل است یا آفریده ساز و کارهای امنیتی غرب بلکه آن چه اهمیت دارد این است که در گفتمان طرف غربی چه جایگاهی را دارد و چگونه در سیاست گذاری آن نقش بازی می کند. اگر غرب می گوید به خاطر فلان حمله القاعده تصمیم گرفته ام به فلان جا حمله کنم، موضوعی که برای تحلیل گر سیاسی اهمیت دارد تصمیم گیری غرب به این بهانه یا دلیل است و این که آن بهانه یا دلیل چگونه شکل گرفته است اهمیت تحلیلی چندانی ندارد.

   لایک

من همه‌ی کامنت‌های وارده را می‌خوانم. اما ‌لطفا توجه داشته باشید که بنا به برخی ملاحظات شخصی از انتشار و پاسخ دادن به کامنت‌‌هایی که (۱) ادبیات تند، گستاخانه یا بی‌ادبانه داشته باشند، یا (۲) در ارتباط مستقیم با موضوع پستی که ذیل آن نوشته شده‌اند نباشند و یا (۳) به وضوح با نشانی ای‌میل جعلی نوشته شده باشند معذور هستم. در صورتی که مطلبی دارید که دوست دارید با من در میان بگذارید، از صفحه‌ی تماس استفاده کنید. با تشکر از توجه شما به بامدادی.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: